Medarbejdere

Medarbejdere hos Sydjydsk Reservedele og Sydjydsk Industri-teknik Aps

Bjarne F. Thomsen​

​Adm. Direktør, Salg og Indkøb

Bft@sydjydsk-reservedele.dk

Bjarne Thomsen​

Salgskonsulent og Indkøber
Bjarne6690@gmail.com

Jan Torbensen

Salgskonsulent og Indkøber

Jt@sydjydsk-reservedele.dk

Kurt Hjorth Madsen

Teamleder Salg og Indkøb

Km@sydjydsk-reservedele.dk

Rasmus Lautrup 

Elev Salg og Indkøb

Rl@sydjydsk-reservedele.dk

Poul Ravn

Intern sælger og Indkøber

Pr@sydjydsk-reservedele.dk

Jens Bille 

Intern sælger og indkøber

Jb@sydjydsk-reservedele.dk

Karina Hansen

Intern sælger, indkøber og Webkatalog ansvarlig

Kh@sydjydsk-reservedele.dk

Lars Stigsen 

Intern Sælger, Indkøber og EDB ansvarlig

Lp@sydjydsk-reservedele.dk

Dorte Eskildsen

Varemodtagelse og forsendelse

de@sydjydsk-reservedele.dk

Pia Holberg

Varemodtagelse, kreditering og forsendelse

de@sydjydsk-reservedele.dk

Peder Pedersen

Varemodtagelse og lager

Leif Hanse

Chauffør

Svend Pedersen

Chauffør

Linda Evald

Chauffør

Kim Steen Hansen

Chauffør

Jørgen Lervad

Chauffør

Leif Jensen

Chauffør

Sv. Åge Nielsen

Chauffør 

Jette Rasmussen

Connie Thomsen

Bogholderi ass.

​Medarbejdere hos Auto-G Vejle

René Jørgensen

Afd. Leder,  Salg og indkøb

Rj@sydjydsk-reservedele.dk

Jesper Stentoft

Extern salg og indkøb

Jens Erik Christiansen

Salg og indkøb

Jec@sydjydsk-reservedele.dk

Ny medarbejder

Jan Skøtt Hansen

Varemodtagelse, forsendelse og kreditering

Jsh@sydjydsk-reservedele.dk

Henriette Samuelsen

Salg og indkøb

Hs@sydjydsk-reservedele.dk

Lars Sørensen

Chauffør og lager

Henning Sørensen

Afløser Værksted og chauffør

Holger Nielsen

Chauffør og lager

​Medarbejdere hos Burchardt Autodele Horsens

Benjamin Thisted

Afdelingsleder, Salg og Indkøb

Benjamin@burni.dk

John Andersen

Extern Salg

John@burni.dk

Helge Stidsen

Intern Salg og Indkøb

Helge@Burni.dk

Per Rask

​Intern Salg og Indkøb

Per@burni.dk

Simon Jensen

Intern Salg og Indkøb

Simon@burni.dk

Linda Mejer

Bogholder

Linda@burni.dk

Erik Strandløv Schmidt

​Chauffør 

Lauge Quist

​Chauffør 

Jann Elstrøm

Chauffør 

Skal vi ringe dig op?

​Udfyld formularen nedenfor, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Firma

Sydjysk Reservedele A/S

CVR: 75143516

Adresse​

Vinkelvej 10

6600 Vejen

Kontakt

Telefon: ​75 36 25 44

E-mail: sr@mail.dk

Vejen

Sydjydsk Reservedele A/S

Telefon: 75 36 25 44

Sydjydsk Industri-teknik ApS

Telefon: 75 36 25 55

CVR: 75143516

Vinkelvej 10, 6600 Vejen

E-mail: Sr@mail.dk​

​Vejle​

Auto-G Vejle

Telefon: 75 82 31 55

Ladegårdsvej 6, 7100 Vejle

E-mail: rj@sydjydsk-reservedele.dk

Horsens

Burchardt Autodele

Telefon: 75 62 34 00

Gotlandsvej 8, 8700 Horsens

E-mail: benjamin@burni.dk