Medarbejdere

Medarbejdere hos Sydjydsk Reservedele og Sydjydsk Industri-teknik Aps

Bjarne F. Thomsen​

​Adm. Direktør, Salg og Indkøb

Bft@sydjydsk-reservedele.dk

Jan Torbensen

Salgskonsulent og Indkøber

Jt@sydjydsk-reservedele.dk

Kurt Hjorth Madsen

Teamleder Salg og Indkøb

Km@sydjydsk-reservedele.dk

Rasmus Lautrup

Salg og Indkøb

Rl@sydjydsk-reservedele.dk

Karina Hansen

Intern sælger, indkøber og Webkatalog ansvarlig

Kh@sydjydsk-reservedele.dk

Leif Donslund

Torben Ferslev Hornbæk​

Intern Sælger og Indkøber
Tfh@sydjydsk-reservedele.dk

Søren Kirkegaard

Intern sælger og indkøber

Sk@sydjydsk-reservedele.dk

Henriette Samuelsen

Salg og indkøb

Hs@sydjydsk-reservedele.dk

Dorte Eskildsen

Varemodtagelse og forsendelse

de@sydjydsk-reservedele.dk

Patrick Pilegaard Mortensen

Lager og logistik elev

De@sydjydsk-reservedele.dk

Svend Pedersen

Chauffør

Linda Evald

Chauffør

Kim Steen Hansen

Chauffør

Flemming Kyed

Chaufførafløser

Sv. Åge Nielsen

Chauffør

Niklas Haugnes​

Chauffør

Jette Rasmussen

Connie Thomsen

Bogholderi ass.

​Medarbejdere hos Auto-G Vejle

Danni Lisbjerg

Afd. Leder,  Salg og indkøb

Dl@sydjydsk-reservedele.dk

Finn Fevre Jørgensen 

Kundeansvarlig, extern salg​

ffj@sydjydsk-reservedele.dk

Jens Erik Christiansen

Salg og indkøb

Jec@sydjydsk-reservedele.dk

Nikolaj Rauff Benzon

Jan Skøtt Hansen

Varemodtagelse, forsendelse og kreditering

Jsh@sydjydsk-reservedele.dk

Orla Nielsen

Chauffør og lager

Henning Sørensen

Afløser Værksted og chauffør

Holger Nielsen

Chauffør og lager

​Medarbejdere hos Burchardt Autodele Horsens

Søren Fischer

Afdelingsleder, Salg og Indkøb

Soren@burni.dk

Ny Salgskonsulent

Er det dig vi søger?

Kontakt Søren

Helge Stidsen

Intern Salg og Indkøb

Helge@Burni.dk

Tobias Sørensen

Intern Salg og Indkøb

Tobias@burni.dk

Linda Mejer

Bogholder

Linda@burni.dk

Daniel Jørgensen

Lageransvarlig

Daniel@burni.dk

Lauge Quist

​Chauffør 

Ulrik Bach

​Chauffør 

Ny medarbejder

Skal vi ringe dig op?

​Udfyld formularen nedenfor, og vi vender tilbage hurtigst muligt.

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Firma

Sydjysk Reservedele A/S

CVR: 75143516

Adresse​

Vinkelvej 10

6600 Vejen

Kontakt

Telefon: ​75 36 25 44

E-mail: Sr@sydjydsk-reservedele.dk

Vejen

Sydjydsk Reservedele A/S

Telefon: 75 36 25 44

Sydjydsk Industri-teknik ApS

Telefon: 75 36 25 55

CVR: 75143516

Vinkelvej 10, 6600 Vejen

E-mail: Sr@sydjydsk-reservedele.dk

​Vejle​

Auto-G Vejle

Telefon: 75 82 31 55

Ladegårdsvej 6, 7100 Vejle

E-mail: Agv@sydjydsk-reservedele.dk

Horsens

Burchardt Autodele

Telefon: 75 62 34 00

Gotlandsvej 8, 8700 Horsens

E-mail: Info@burni.dk